Okna PCV Madoń Oświęcim Chrzanów Trzebinia

ISTNIEJEMY OD 1991 ROKU - to mówi samo za siebie NISKA CENA - sprawdź sam! OSZCZĘDNOŚĆ - zobacz, ile zyskasz JAKOŚĆ  potwierdzona cerfyfikatami MONTAŻ I SERWIS dla klientów
okna pcv

Okna PCV - Mysłowice i okolice

Podstawowym systemem profili z PCV w naszej ofercie jest system CLASSIC – pięciokomorowy, dwuprzylgowy, z uszczelkami przylgowymi współpracującymi z bocznymi płaszczyznami ościeżnicy (wewnętrzna) i skrzydła (zewnętrzna). Oferowany przez nas system umożliwia wykonanie okien i drzwi jedno – i wieloskrzydłowych. System umożliwia otwierananie okien (i drzwi) do wewnątrz i na zewnątrz.

33 846 12 27
Zadzwoń do nas i powiedz, że dzwonisz ze strony www, a otrzymasz rabat na okna i drzwi!

Okna PCV dla każdego

Produkcja, montaż i sprzedaż stolarki PCV to jedna z naszych głównych działalności usługowych. W oferowane przez nas ekologiczne okna, drzwi i rolety od wielu lat zaopatrują się liczni klienci, doceniający ich estetykę i technologiczną perfekcję. Jako producent stolarki zapewniamy wysoką jakość produktu, gwarancję i serwis montażowy.

Dlaczego stosujemy profile okienne Aluplast?

okna pcv libiąż
Popularność profili okiennych PCV (infookno.pl)

 

Cechy naszych okien PCV

  • Estetyka - oryginalny kształt listwy przyszybowej nadaje oknu niepowtarzalny charakter
  • Funkcjonalność - 15 stopniowe skosy dla lepszego odprowadzenia wody podczas opadów
  • Szczelność - 8 milimetrowe zachodzenie skrzydła na ramę gwarantuje odpowiednią szczelność nawet po wielu latach eksploatacji
  • Bezpieczeństwo - rowek okuciowy przesunięty o 13 mm w stosunku do wewnętrznej powierzchni ościeżnicy stanowi lepsze zabezpieczenie przed włamaniem
  • Wygoda - specjalnie wyprofilowany kształt ułatwia odprowadzenie wody oraz utrzymanie okna w czystości
  • Funkcjonalność - dodatkowa przegroda zewnętrznej komory ułatwia wykonanie otworów odwadniających
  • Szczelność i estetyka - specjalna konstrukcja uszczelek EPDM gwarantuje wysoką szczelność, oraz estetykę
  • Sztywność - wzmocnienia stalowe o dużym przekroju zapewniają sztywność nawet nietypowym konstrukcjom

Dostępne kolory okien PCV (oferta: Mysłowice i okolice)

Większość oferowanych profili występuje w wersji okleinowanej jedno- i dwustronnie foliami dekoracyjnymi. Profile okleinowane dwustronnie wykonane są z PCV barwionego w masie.

drzwi pcv

Tagi: Mysłowice, okna, drzwi, Chełmek, Libiąż, Mysłowice, Madoń, Oświęcim, Libiąż, okna Kraków, okna pvc, okna pcv, pcv, okna PCV Mysłowice, okna pcv kraków i okolice

Krótko o mieście Mysłowice:pokaż schowaj

Mysłowice

Mysłowice (śl. Myslowicy, czes. Myslovice, niem. Myslowitz) – miasto nad Przemszą, w południowej Polsce, położone na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Patronem miasta jest ustanowiony bullą papieską w roku 2000 św. Jan Chrzciciel.

Mysłowice- nazwa

Nazwa miejscowa Mysłowice pochodzi od starosłowiańskiego imienia Mysław lub Mysł. Końcówka „ice” lub jej staropolska starsza wersja („icze”) charakterystyczna jest dla słowiańskich nazw patronimicznych wywodzących się od osad rodowych. Oznacza ona potomków założyciela lub właściciela miasta czyli „Mysłowiczów”. Domniemany Mysław miał stanowić wzór dla wizerunku męskiej głowy z herbu Mysłowic. W dziele Matthäusa Meriana pt. „Topographia Bohemiae, Moraviae et Silesiae” z 1650 roku miasto wymienione jest pod nazwą Mislowitz oraz Mischlowitz[5]. Słownik geograficzny Królestwa Polskiego podaje dwie nazwy miejscowości: polską nazwę Mysłowice oraz niemiecką Myslowitz.

 

Komunikacja miejska powiatu Mysłowice

Pasażerowie z Mysłowic mają do wyboru 25 linii autobusowych regularnych i dwie tramwajowe. Komunikację miejską organizują:
KZK GOP(Linie autobusowe: 18, 26, 35, 44, 66, 76, 76N (kursuje tylko w nocy), 77, 77N (kursuje tylko w nocy), 106, 149, 150, 160, 219, 223, 292, 672, 788, 926, 931, 935, 954, 995 oraz dwie tramwajowe: 14 i 26)
PKM Jaworzno(Linie E oraz J)
ZTP Transportowiec

Linia autobusowa 44 na ulicy Reja

Tramwaj linii 14 na ulicy Szymanowskiego

Droga ekspresowa S1
Transport drogowy
Mysłowice połączone są siecią dróg, linii autobusowych, tramwajowych i kolejowych z największymi miastami Aglomeracji Górnośląskiej. Autostrada A4 i droga ekspresowa S1 biegnące przez Mysłowice, ułatwiają i skracają czas przejazdu do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Bielska-Białej, Cieszyna i wielu innych miast Polski. Również położenie w linii kolejowej Katowice – Kraków – Oświęcim i bliskość Katowic, z których kursują pociągi do każdego województwa i do głównych miast Europy, sytuuje Mysłowice w dogodnym punkcie komunikacyjnym kraju.
Drogi ekspresowe:
droga ekspresowa S1
Autostrady:
autostrada A4
W Mysłowicach znajduje się węzeł autostradowy Mysłowice-Brzęczkowice.
Transport kolejowy
Linię kolejową w Mysłowicach otwarto 1 października 1846 roku. Pierwszy pociąg, który wjechał na stację witał Fryderyk Wilhelm IV Pruski. Początkowo wybudowano tylko jeden tor kolejowy, a w 1953 uruchomiono drugi. Kolej Północna przyniosła Mysłowicom duże ożywienie gospodarcze.

(wikipedia.pl)

schowaj
zobacz mapkę dojazdu

okna pcv
okna pcv
Samozamykacz
- jest to o element, który służy do samoczynnego domykania się skrzydła do ościeżnicy. Zazwyczaj jest używany w drzwiach pomieszczeń użyteczności publicznej.

Słownik branżowy