Okna PCV Madoń Oświęcim Chrzanów Trzebinia

ISTNIEJEMY OD 1991 ROKU - to mówi samo za siebie NISKA CENA - sprawdź sam! OSZCZĘDNOŚĆ - zobacz, ile zyskasz JAKOŚĆ  potwierdzona cerfyfikatami MONTAŻ I SERWIS dla klientów
okna pcv

Okna PCV - Katowice i okolice

Podstawowym systemem profili z PCV w naszej ofercie jest system CLASSIC – pięciokomorowy, dwuprzylgowy, z uszczelkami przylgowymi współpracującymi z bocznymi płaszczyznami ościeżnicy (wewnętrzna) i skrzydła (zewnętrzna). Oferowany przez nas system umożliwia wykonanie okien i drzwi jedno – i wieloskrzydłowych. System umożliwia otwierananie okien (i drzwi) do wewnątrz i na zewnątrz.

33 846 12 27
Zadzwoń do nas i powiedz, że dzwonisz ze strony www, a otrzymasz rabat na okna i drzwi!

Okna PCV dla każdego

Produkcja, montaż i sprzedaż stolarki PCV to jedna z naszych głównych działalności usługowych. W oferowane przez nas ekologiczne okna, drzwi i rolety od wielu lat zaopatrują się liczni klienci, doceniający ich estetykę i technologiczną perfekcję. Jako producent stolarki zapewniamy wysoką jakość produktu, gwarancję i serwis montażowy.

Dlaczego stosujemy profile okienne Aluplast?

okna pcv libiąż
Popularność profili okiennych PCV (infookno.pl)

 

Cechy naszych okien PCV

  • Estetyka - oryginalny kształt listwy przyszybowej nadaje oknu niepowtarzalny charakter
  • Funkcjonalność - 15 stopniowe skosy dla lepszego odprowadzenia wody podczas opadów
  • Szczelność - 8 milimetrowe zachodzenie skrzydła na ramę gwarantuje odpowiednią szczelność nawet po wielu latach eksploatacji
  • Bezpieczeństwo - rowek okuciowy przesunięty o 13 mm w stosunku do wewnętrznej powierzchni ościeżnicy stanowi lepsze zabezpieczenie przed włamaniem
  • Wygoda - specjalnie wyprofilowany kształt ułatwia odprowadzenie wody oraz utrzymanie okna w czystości
  • Funkcjonalność - dodatkowa przegroda zewnętrznej komory ułatwia wykonanie otworów odwadniających
  • Szczelność i estetyka - specjalna konstrukcja uszczelek EPDM gwarantuje wysoką szczelność, oraz estetykę
  • Sztywność - wzmocnienia stalowe o dużym przekroju zapewniają sztywność nawet nietypowym konstrukcjom

Dostępne kolory okien PCV (oferta: Katowice i okolice)

Większość oferowanych profili występuje w wersji okleinowanej jedno- i dwustronnie foliami dekoracyjnymi. Profile okleinowane dwustronnie wykonane są z PCV barwionego w masie.

drzwi pcv

Tagi: Katowice, okna, drzwi, Chełmek, Libiąż, Katowice, Madoń, Oświęcim, Libiąż, okna Kraków, okna pvc, okna pcv, pcv, okna PCV Katowice, okna pcv kraków i okolice

Krótko o mieście Katowice:pokaż schowaj

Katowice

Katowice (niem. Kattowitz, czes. Katovice) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, siedziba władz województwa śląskiego, dawniej województwa katowickiego, główny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Z liczbą 308 269 mieszkańców jest 10. miastem w kraju pod względem liczby ludności i 11. pod względem powierzchni, mając prawie 165 km². Historycznie miasto położone na Górnym Śląsku.

Katowice - Położenie

Katowice leżą na Wyżynie Katowickiej, będącej częścią Wyżyny Śląskiej, we wschodniej części Górnego Śląska[4]. Miasto leży na dziale wodnym Wisły i Odry – naturalnej granicy Małopolski i Śląska. Przez Katowice przepływają rzeki: Rawa – dopływ Brynicy i Kłodnica – dopływ Odry oraz kilka mniejszych.
Teren miasta odznacza się urozmaiconą rzeźbą terenu, a różnice wysokości względnych wynoszą około 100 m, najwyższe wzniesienie jest położone 357 m n.p.m. (Wzgórze Wandy w dzielnicy Murcki), a najniższy punkt leży na wysokości 245 m n.p.m. (w dolinach rzek Mlecznej i Kłodnicy)[4]. Pod względem geologicznym, Katowice położone są w Niecce Śląsko-Krakowskiej.
Katowice graniczą z Chorzowem, Siemianowicami Śląskimi, Czeladzią, Sosnowcem, Mysłowicami, Lędzinami, Tychami, Mikołowem i Rudą Śląską.

Klimat w Katowicach, średnie z lat 1961–1990

Średnia roczna temperatura wynosi +7,9ºC (średnia z lat 1961–1990), średnia temperatura w lipcu +17,4 °C, a w styczniu -2,7 °C. Średnia suma opadów w skali roku wynosi 721 mm, z czego najwięcej w lipcu (110 mm). Charakterystyczne są tu wiatry słabe, o średniej prędkości 3,3 m/s, wiejące głównie z kierunku zachodniego (21%) i południowego zachodu (20,1%). Pokrywa śnieżna występuje około 60 dni w roku.

Rozwój demograficzny Katowic związany jest z wcielaniem pogranicznych osad i tym samym z rozwojem terytorialnym miasta. Od uzyskania w 1865 praw miejskich, Katowice powiększały kilkakrotnie swoją powierzchnię i zmieniały strukturę administracyjną. 15 lipca 1924 liczba ludności miasta przekroczyła 100 tys. W tym dniu wcielono do Katowic: Bogucice, Brynów, Dąb, Ligotę, Załęską Hałdę, Załęże i Zawodzie, co spowodowało praktycznie podwojenie liczby mieszkańców z niespełna 57 tys. do prawie 113 tys. (129 437 w maju 1930[6]). Kolejne przyłączenia okolicznych osad miały miejsce w latach 1951, 1960 i 1975. W okresie od 1825 do 1924 liczba ludności podwajała się, głównie przez migrację i wcielanie okolicznych osad, co ok. 10 lat i w ciągu tychże 100 lat zwiększyła się ponad 165-krotnie. Jednakże, ze schyłkiem lat 80. XX w., nastąpiła zmiana tendencji rozwoju demograficznego miasta i rozpoczął się spadek liczby ludności Katowic z 368 621 (stan 1987) do 308 724 (stan 2009). Według danych Głównego Urzędu Statystycznego liczba ludności Katowic na dzień 31 marca 2011 (Narodowy Spis Powszechny) wynosi 310 764.

Komunikacja miejska w powiecie Katowice

Na terenie Katowic istnieje ok. 200 linii autobusowych oraz 10 tramwajowych. Olbrzymią część linii autobusowych i wszystkie tramwajowe organizuje KZK GOP. Linie autobusowe KZK GOP w Katowicach w większości obsługuje PKM Katowice, zaś wszystkie tramwajowe Tramwaje Śląskie. Oprócz tego w Katowicach działają także linie organizatorów z miast ościennych (Tychy, Jaworzno), nie zrzeszonych z KZK GOP oraz przewoźników prywatnych.

(wikipedia.pl)

schowaj
zobacz mapkę dojazdu

okna pcv
okna pcv
Ciepła ramka
- element dystansowy w szybie zespolonej, który zmniejsza straty energii cieplnej przenikającej przez okno oraz poprawia jego izolację akustyczną. Zastosowanie jej w pakiecie szybowym powoduje również zmniejszenie kondensacji powierzchniowej pary wodnej na szybie termoizolacyjnej.

Słownik branżowy