Okna PCV Madoń Oświęcim Chrzanów Trzebinia

ISTNIEJEMY OD 1991 ROKU - to mówi samo za siebie NISKA CENA - sprawdź sam! OSZCZĘDNOŚĆ - zobacz, ile zyskasz JAKOŚĆ  potwierdzona cerfyfikatami MONTAŻ I SERWIS dla klientów

Sponsoring

Doceniamy sport, znamy znaczenie powiedzenia "w zdrowym ciele zdrowy duch" - i dlatego też chętnie wspieramy regionalne inicjatywy, których celem jest propagowanie sportu oraz zdrowego trybu życia.

Jesteśmy sponsorem m.in.:

Drużyna siatkarska UKS Grunwald Chełmek


Okna PCV Madoń

Siatkarze Grunwaldu Chełmek występują w chwili obecnej w małopolskiej III lidze. Swoje spotkania rozgrywają na Hali widowiskowo-sportowej w Chełmku przy ulicy Krakowskiej 18. Zapraszamy na pojedynki naszych zawodników.
Stadnina IKARION w Bobrku


Okna PCV Madoń

Ośrodek Hipoterapeutyczno – Rehabilitacyjno – Jeździecki IKARION , to miejsce stworzone z połączenia wieloletniej pasji, odpowiedniego wykształcenia oraz doświadczenia. Ośrodek nastawiony jest na kompleksową rehabilitacje, opartą na hipoterapii, ćwiczeniach na Sali rehabilitacyjnej (w tym ćwiczenia metodą NDT- Bobath) oraz na masażach.


okna pcv
okna pcv
Aprobata techniczna
- jest dokumentem wydanym przez Instytut Techniki Budowlanej potwierdzającym pozytywną ocenę techniczną przydatności wyrobu do stosowania w budownictwie, uzależnioną od spełnienia określonych wymagań przez obiekty budowlane, w których wyrób może być stosowany. Aprobaty Techniczne ITB udzielane są na wniosek producenta lub grupy producentów wyrobu budowlanego, a w przypadku zestawu wyrobów budowlanych - na wniosek podmiotu kompletującego zestaw. Europejskie aprobaty techniczne (ETA) stanowią - podobnie jak normy zharmonizowane - dokumenty odniesienia w procedurze oceny zgodności pozwalającej na oznakowanie CE wyrobów budowlanych.

Słownik branżowy